SERWER TĘCZOWEGO TARNOWA NA DISCORDZIE!

Ze względu na dużo zapytań odnośnie możliwości spędzania wspólnie czasu online- stwierdzi*śmy, że to dobry moment na stworzenie oficjalnego kanału Tęczowego Tarnowa na Discordzie!

Postawili go dla Nas cudowne chłopaki – Artur, Stefan i Norbert! Dziękujemy Wam za to z całego serca!

Czym właściwie jest Discord?

Jest to bezpłatna aplikacja służąca do rozmów głosowych i komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, ze zdjęciami oraz filmami, zaprojektowana początkowo dla graczy komputerowych- aktualnie używany przez użytkowników z przeróżnych zakamarków internetu .

Dołożyliśmy wszelkich starań by była to przestrzeń bezpieczna dla wszystkich osób, które będą chciały złapać kontakt z innymi osobami ze społeczności LGBTQAIP+ i porobić razem coś fajnego w necie  (a może później w realu?)

Pamiętajcie jednak, że mimo naszych starań nigdy nie będziemy w stanie przewidzieć wszystkich trudności i niebezpieczeństw – dlatego uczulamy by dbać o swoje wspólne bezpieczeństwo, również w świecie cyfrowym!

Do usłyszenia na kanale!

Link do kanału:

https://discord.gg/aaVMmZZEKa

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności