SPRAWDŹ SIĘ! Vol. 2

10 grudnia spotkaliśmy się ponownie w ramach akcji profilaktycznej „Sprawdź się! Głównymi atrakcjami  była możliwość przebadania się za darmo, anonimowo na nosicielstwo HIV, HCV i Kiły oraz wzięcie udziału w Karaoke na zakończenie wieczoru.

Badania odbywały się pod okiem dwóch medyków ze Stowarzyszenia Profilaktyki Zdrowotnej „Jeden Świat”, którzy przyjechali do Nas z Krakowa. Jednym z nich był Prezes Stowarzyszenia – lek. Mateusz Pilczko.

Frekwencja w czasie wieczoru dopisała i ponownie udało się przebadać około 6 osób na godzinę w trakcie eventu, co jest bardzo dobrym wynikiem.

W tym samym czasie można było zaznajomić się z broszurami wydanymi przez: Kampania Przeciw Homofobii, Fundacja Trans-Fuzja, Stowarzyszenie „My, Rodzice”, Wielka Koalicja za Równością i Wyborem, Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Grupa Edukatorów Seksualnych „Ponton”, Krajowe Centrum ds. AIDS oraz wiele innych. Jednocześnie można było wziąć udział w krótkim panelu edukacyjnym, poprowadzonym przez Pana Michała Babrala na temat aktywizmu i pierwszych kroków stawianych w stronę spróbowania swoich sił jako osoba działająca na rzecz zmian. Zwieńczeniem wieczoru było karaoke, które sprawiło, że na wydarzeniu pojawiło się jeszcze więcej gości i pozytywnej energii.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności